Салата од хељда за две лица

2021-09-15T19:00:12+00:00July 14th, 2016|Зрнести производи, Рецепти|

Потребно: 1 шолја хељда 2 прачки праз 50 грама цели ореви Каранфилче, сол, бибер 1 лажичка масло Подготовка: